Deratyzacja Warszawa. Deratyzacja, zwalczanie, usuwanie, likwidacja szczurów, myszy, kretów Warszawa tel. 511 552 527

Wykonujemy usługi deratyzacj dla miast Pruszków, Legionowo, Grodzisk Mazowiecki, Piastów, Piaseczno, Otwock, Mińsk Mazowiecki

Jak pozbyć się szczura z domu?

Wiele osób ma dość nietypowy, choć trzeba przyznać, że coraz częściej pojawiający się problem, a mianowicie szczur w domu. Dosyć często słyszymy, że szczury grasują tylko i wyłącznie na wysypiskach śmieci, bo tam mają najwięcej pożywienia. Znajdują resztki pokarmów pozostawione przez nas w pojemnikach po produktach spożywczych, czy w samych wyrzucanych przez nas workach. Dla takiego gryzonia to przecież istny raj. Jednakże, prawda jest taka, że wysypiska śmieci im już nie wystarczają, a poza tym takich miejsc, jak właśnie wysypiska jest coraz mniej. Coraz więcej osób dba o środowisko, coraz więcej osób chce, aby otaczający nas świat był po prostu ładny i schludny, a co za tym idzie decydujemy się na opłatę za legalny wywóz śmieci, aniżeli tworzenie wysypisk, które brzydko wyglądają i emitują przykry zapach. Zatem jak pozbyć się z szczura z domu, jeśli ten wyraźnie upodobał sobie nasz dom jako swoje lokum mieszkalne?

Różne sposoby likwidacji gryzoni

Wszyscy zapewne doskonale wiemy o tym, ze metod na likwidację wspomnianych gryzoni jest dzisiaj naprawdę sporo. Poczynają od metod bardziej profesjonalnych i wymagających więcej zaangażowania, poprzestając na sposobach nieco bardziej prymitywnych, tak zwanych domowych. To właściwie od nas i od tego, jak bardzo szczury nam przeszkadzają, zależy to, jaki sposób wybierzemy. Można na przykład pokusić się o profesjonalną deratyzację pomieszczenia albo nawet całego domu.Wówczas potrzebna nam będzie jednak ekipa fachowców, którzy taką pracą się zajmują, bo sami na pewno nie będziemy w stanie takiego procederu przeprowadzić. Pamiętajmy jednak o tym, że aby deratyzacja była naprawdę skuteczna, to muszą być wówczas zastosowane odpowiednie środki chemiczne, które po prostu tak negatywnie wpłyną na szczury, że skutecznie je otrują. Nasza firma Deratyzacja Warszawa zwalczanie szczurów, myszy, kretów wykona to 100% skutecznie i bezpiecznie tel. 511 552 527, A może jednak wybierzemy sposoby domowe? Takie domowe sposoby są o tyle prostsze, że nie wiążą się z wzywaniem ekipy fachowców oraz zazwyczaj są one znacznie tańsze. Tak więc można na przykład zastosować znaną naszym babciom a nawet prababciom łapki. Porozstawiane po wszystkich kątach będą wiernie oczekiwać, aż jakiś szczur w nie wdepnie, a one zamkną się unicestwiając gryzonia. Wadą takiego sposobu jest jednak dosyć długi czas oczekiwania, bo nie jesteśmy w stanie przewidzieć, kiedy akurat nasz niechciany lokator zechce stanąć na taką łapkę. Być może zechce zrobić to dziś, ale wcale nie jest powiedziane, ze nie zrobi tego również za tydzień lub dwa, jeśli znajdzie miejsce, z którego będzie czerpał pożywienie. Można zastosować także trutkę na szczury, choć działa ona na takiej samej zasadzie jest może jedynie odrobinę bardziej nowoczesna, aniżeli wspomniane łapki. Trutkę na szczury rozsypuje się na pokrywkach od słoików czy papierowych talerzykach i również rozstawia ją po kątach tam, gdzie odwiedziny gryzonia są najbardziej prawdopodobne. Jednakże ten sposób także wymaga od nas czekania. Możemy jedynie patrzeć czy trutka znika z talerzyka czy też jej ilość jest cały czas taka sama. To natomiast da nam informację o tym, czy szczur podjada podany przez nas smakołyk czy też radzi sobie w inny sposób. Niektórzy nie chcą jednak bawić się w tego typu podchody i trzymają w domach koty, które chcąc odpłacić się swoim właścicielom polują na takie gryzonie. Jak się okazuje, kot może być o wiele bardziej skuteczny aniżeli wspomniane wyżej metody, zatem oprócz posiadania pieszczoszka można również za jednym zamachem wyzbyć się z domu szczurów. My jednak radzimy nie bawić się w deratyzatorów, tylko wezwać 100% skuteczną firmę z 27 letnim doświadczeniem tel. 511 552 527 bo korzystając z tej firmy może lepiej się opłacać.